O nas - PROVITO sp. z o.o. | Professional Video IT Outsourcing | Kompleksowa obsługa techniczna oraz wsparcie dla Twojego biznesu!

logo provito
PROVITO sp. z o.o.
Professional Video IT Outsourcing
PROVITO Sp. z o.o.
Professional Video IT Outsourcing
Przejdź do treści
W ramach oferty wykonujemy dla Państwa kompleksową obsługę informatyczną od dostaw przez budowę i modernizację infrastruktury informatycznej po nadzór i administrację, słowem kompleksowy Outsourcing IT dla Państwa firmy oraz usługi związane z produkcją filmową w kontekście promocji, ocieplenia wizerunku firmy, oraz obsługi filmowania imprez, konferencji, wydarzeń z życia firmy i człowieka.

 
Jako sprawdzona firma technologiczna oferujemy Państwu najlepsze na rynku rozwiązania w tym dostawy i serwis sprzętu komputerowego, oprogramowania, wdrożenia narzędzi do prowadzenia biznesu, dostawa  akcesoriów i peryferii komputerowych oraz usługi dot. budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej. Koncentrujemy się na sprawdzonych, prestiżowych rozwiązaniach najlepszych światowych producentów IT.

 
Niezawodne produkty, profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem  nie tylko w sektorze SMB ale również dużych firm i instytucji. Współpracujemy z HP, DELL, Fujitsu, Lenovo, Cisco, Symantec, APC, Emerson i inne. Dzięki wyróżnieniom usługi oferowane są na jeszcze wyższym poziomie. Ma to również odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach, pozwalających klientom na zaopatrywanie się w najlepsze produkty na rynku.
K o m p l e k s o w a   o b s ł u g a   t e c h n i c z n a   o r a z   w s p a r c i e   d l a   T w o j e g o   b i z n e s u !
PROVITO Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 37
05-075 Warszawa (Wesoła)
NIP: 952-214-43-75,
REGON: 363906848,
KRS: 0000605655.
Kontakt
+48 508 211 249
+48 502 181 874
fax. 22 760 0516
kontakt@provito.pl
usługi IT
zakupy IT
helpdesk IT
produkcja filmowa
filmowanie dronem

Copyright © 2018 PROVITO Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Wróć do spisu treści